Wasserpark in Tychy

Wasserpark in Tychy

Marktplatz in Chorzów

Marktplatz in Chorzów

Wasserpark in Chełm

Wasserpark in Chełm

Trzęsacz

Trzęsacz

Wasserpark in Homburg

Wasserpark in Homburg

01. Beratung

Zapewniając pełną obsługę projektu, począwszy od pierwszych analiz aż do ostatecznej fazy budowy, najważniejszy pozostaje dla nas klient. Dlatego na każdym etapie wspieramy go i prowadzimy aktywne rozmowy, co pozwala nam spełniać jego realne oczekiwania i potrzeby.


 
Beratung
Entwerfen

02. Entwerfen

Projektowanie to dla nas nie tylko droga rozwoju firmy, ale również tworzenie nowej, jakości „dobrej architektury” w Polsce i za granicą. Posiadamy doświadczony i wyspecjalizowany zespół projektantów, tóry za pomocą nowoczesnych urządzeń oraz oprogramowania, opracowuje lokalne i ponadregionalne projekty w całej Europie.

03. Ergebnisse

Dobrze zaprojektowany obiekt definiują nie tylko aspekty architektoniczne, lecz komfort użytkowników dzięki funkcjonalności budynku dopasowanej do ich potrzeb. Kluczem do sukcesu jest efektywność finansowa inwestycji dzięki niskim kosztom eksploatacji oraz rozsądnym wydatkowaniu środków w każdym momencie przedsięwzięcia.
Ergebnisse

Nagrody

TKHOLDING TRUSZCZYŃSKI KOBIERZEWSKI SP. Z O.O.

Schick Architekci - das ist ein Teil des polnisch-deutschen Architekturbüros, das im Jahre 1975 von Helmut Schick gegründet wurde.
Andrzej Truszczyński

Andrzej Truszczyński

Artur Stajszczyk

Artur Stajszczyk

Helmut Schick

Helmut Schick